1990

1990 yıllarında başlamış olduğumuz endüstriyel mutfak işinde geçen yılları hiç bir şekilde boşa geçirmemiş. Yapmış olduğumuz işlerden edindiğimiz deneyim ve tecrübelerle daha iyisini yapmayı başardık.

2005, TMR Mutfak Kuruldu.

2005 yılında TMR MUTFAK’ı kurduk.

İstenilen büyüklükteki; Otel, fabrika, restoran , yurt, dersane, okul, kurs v.b. işletmelerin ihtiyaçlarını anahtar teslimi projelerle profesyonel bir şekilde karşılıyoruz. Başlıca ürün portföyünde; açık büfe, pişirme ekipmanları, bulaşıkhane ekipmanları, fast-food cihazları, pide & lahmacun, pasta & börek fırınları, tezgahları v.b. cihazlar bulunuyor.

2019, TMR Hijyen Kuruldu.

2019 yılında TMR Hijyen kuruldu. İnsanların endüstriyel mutfak ihtiyaçlarını karşıladığımız gibi endüstriyel deterjanlarını da bir şekilde karşılayabilmemiz gerekiyordu. Bunun için 2019 yılında TMR Hijyen‘i kurduk. Artık endüstriyel makine ve endüstriyel ekipmanların temizliğinde kaliteli ve profesyonel bir hizmet sunuyoruz.

2019, Mutfakal.com Kuruldu.

Tedarikçisi ve üreticisi olduğumuz ürünleri son kullanıcılar ile buluşturmak için mutfakal.com‘u kurduk. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını tespit ederek stoklarımızı çeşitlendiriyoruz ve yeniliyoruz. Aynı şekilde uygun fiyatlı ürün avantajlarını sitemiz üzerinden sunuyoruz.